O Klubie

Witamy w naszym klubie sportowym, dedykowanym najmłodszym adeptom sportu już od 4. roku życia! Naszym głównym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka na każdym etapie szkolenia.

Nasze grupy zajęciowe są starannie dostosowane do wieku i poziomu umiejętności każdego uczestnika, co pozwala nam zapewnić optymalne warunki nauki i zabawy. Klub wyróżnia się innowacyjnym podejściem pedagogicznym oraz coachingowym. Wspólnie z zawodnikami wyznaczamy konkretne cele do osiągnięcia, jednak nie narzucamy jednej ścieżki rozwoju. Chcemy, aby nasi podopieczni mieli możliwość kształtowania swojej drogi sportowej zgodnie z własnymi zainteresowaniami i pasjami.

Nasz system szkolenia oparty jest na wysoko wykwalifikowanej kadrze trenerskiej, która nie tylko posiada bogate doświadczenie trenerskie, ale także wykazuje się wyjątkowym podejściem pedagogicznym. Dzięki temu nie tylko rozwijamy umiejętności sportowe, ale także wspieramy rozwój osobisty i charakteryzujemy się zrozumieniem dla indywidualnych potrzeb każdego uczestnika.

Dołączając do naszego klubu, dajemy dzieciom szansę nie tylko na rozwijanie swojego potencjału sportowego, ale także na budowanie trwałych przyjaźni i zdobywanie cennych doświadczeń życiowych. Zapraszamy do wspólnej pasji i sportowej przygody!

Czy jestem zobowiązany do zakupu sprzętu sportowego sugerowanego przez Klub?

Rodzic ma obowiązek zakupu oficjalnego kompletu meczowego Klubu. Jednorodny sprzęt ułatwia organizację turniejów oraz wpływa na wizerunek drużyny przy okazji wspólnych wyjść i wyjazdów.

Co jeśli moje dziecko dopiero zaczyna przygodę z piłką i może mieć problemy z odnalezieniem się w drużynie?

Trenerzy wraz ze swoimi asystentami obserwują zachowania podopiecznych i dokładają wszelkich starań, by realizowane ćwiczenia odpowiadały poziomowi grupy. Naszych zawodników wychowujemy w duchu fair play, ucząc ich, że drużyna jest najważniejsza i należy dbać o jej członków.

Jeżeli mimo wszystko dziecko nie odczuwa w pełni satysfakcji z atmosfery treningowej, prosimy o kontakt z koordynatorem. Razem na pewno rozwiążemy problem. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Nasi sponsorzy: