Turniej o Puchar Dyrektora GOS Mszana

Wraz z końcem roku, drużyna KS Wielopole wzięła udział w emocjonującym turnieju o PUCHAR DYREKTORA GOS MSZANA. W zawodach brały udział silne drużyny, co sprawiło, że atmosfera była pełna rywalizacji i sportowej pasji. Lista uczestniczących drużyn była imponująca, obejmując takie zespoły jak MKS 32 Radziejów, KS Świerklany, Płomień Połomia, UKS Ruptawa, Gwiazda Skrzyszów, UKS Krupiński Suszec oraz LKS Orzeł Jankowice. Każda z tych drużyn wniosła do turnieju własny unikalny styl gry i umiejętności, co sprawiło, że zawody były wyjątkowe i pełne niezapomnianych momentów.

Drużyna KS Wielopole zdobyła trzecie miejsce, co jest świetnym osiągnięciem i dowodem na wysokie umiejętności oraz zaangażowanie zawodników i trenera. Gratulujemy całej drużynie i trenerowi tego sukcesu – taki wynik wymaga ciężkiej pracy i determinacji.

W najbliższych miesiącach drużyna będzie miała kolejną okazję do rywalizacji, tym razem w turnieju z udziałem rocznika 2014. To świetna szansa dla młodych talentów do zaprezentowania swojego potencjału i zdobycia cennego doświadczenia w rywalizacji sportowej. Życzymy powodzenia drużynie KS Wielopole w kolejnych turniejach i liczymy na kolejne sukcesy na boisku!